A férfi Bajnokok Ligája rájátszásának első fordulójában Veres Péter csapata, a tavalyi ezüstérmes orosz Dinamo Moszkva csütörtökön 20 óra 30 perctől a francia Tours VB otthonában szerepel! A meccs élő közvetítése ide kattintva megtekinthető! Az élő eredményközlés ide kattintva követhető!

A férfi Challenge Kupában már a legjobb négy közé kerülés a tét! A negyeddöntő első mérkőzésén Mészáros Dömötör jelenlegi csapata, a török Arkas Izmir a kiváló ütőjátékos korábbi együttese, a szibériai Fakel Novij Urengoj otthonában lép pályára magyar idő szerint 15 óra 30 perctől! Az élő eredményközlés ide kattintva követhető!

A szerdai játéknap egyetlen magyar érdekeltségű meccsét Olaszországban játszották. Szabó Dávid csapata, a házigazda Sisley Treviso 3:2-re nyert a francia Arago de Sete ellen a CEV Kupa negyeddöntőjének első meccsén. A magyar játékos csereként lépett pályára, pontot nem szerzett.

Szerdai kupaeredmények

Bajnokok Ligája, férfiak, rájátszás, 1. forduló, 1. mérkőzések
Bre Banca Lannutti Cuneo (olasz) – Lokomotiv Belgorod (orosz) 3:0 (23, 16, 20)
Knack Randstad Roeselare (belga) – PGE Skra Belchatow (lengyel) 3:1 (24, –23, 23, 21)
ACH Volley Bled (szlovén) – Zenit Kazany (orosz) 0:3 (–21, –18, –16)
Generali Haching (német) – Jastrzebski Wegiel (lengyel) 3:1 (22, 20, –20, 19)
Képgaléria itt!

CEV Kupa, férfiak, negyeddöntő, 1. mérkőzések
Sisley Treviso (olasz) – Arago de Sete (francia) 3:2 (–23, 24, –22, 24, 11)
VfB Friedrichshafen (német) – Zaksa Kedzierzyn-Kozle (lengyel) 3:1 (–24, 19, 23, 19)
CAI Teruel (spanyol) – Asseco Resovia Rzeszow (lengyel) 2:3 (–15, 21, 24, –22, –15)

Challenge Kupa, férfiak, negyeddöntő, 1. mérkőzés
Gazprom-Jugra Szurgut (orosz) – Lube Banca Marche Macerata (olasz) 2:3 (21, 20, –24, –25, –7)

Címkék: olasz orosz török bajnokok ligája moszkva szabó mészáros röplabda challenge veres dinamo treviso izmir arkas cev kupa