A férfi Extraliga alapszakaszának nyolcadik fordulójában a HPQ-Szegedi RSE hazai környezetben nagyon simán kikapott (0:3) a Dunaferr SE ellen. A hazaiak játékos-edzője, Mészáros Péter nem is hagyta szó nélkül a történteket...

A találkozó esélyesének a vendég dunaújvárosiak számítottak, de valószínűleg kevesen számítottak arra, ami végül történt. A csongrádiak ugyanis az első szettben hét, a másodikban öt, a harmadikban pedig három pontig tartottak lépést a látogatókkal, utána egyértelműen az történt, amit a Dunaferr akart. A házigazdák csak futottak az eredmény után. Az elsőt leszámítva még szorosabb, izgalmasabb szettekre sem volt semmi esély, s csak mentségként említhetjük, hogy a Szegedből sérülés miatt ezúttal is hiányzott Strezeneczki Gyula, Nacsa Gábor, Csányi Dániel és Csíkos Gábor.

Mészáros Péter: – Szégyellem magam egy-két játékosom teljesítménye miatt, bár elsősorban nem nekem kellene. Ezen a mérkőzésen szinte alig akadt értékelhető momentumunk.