Nagy Péter és Mózer Zoltán csapata, a román bajnoki címvédő Remat Zalau rendkívül szoros meccsen 3:1-re nyert az Unirea Dej otthonában az alapszakasz 16. fordulójában. A negyedik szett végén robbant a bomba! 23:22-es vendégvezetésnél a játékvezető a zilahiaknak ítélte meg azt a pontot, amely végül eldöntötte a találkozót. A hazaiak csapatkapitánya felmászott a játékvezetői állványra, és ott kérte számon a döntést. A veszekedésbe többen bekapcsolódtak, a csendőrök beavatkozására volt szükség, hogy a hivatalos személyek elhagyhassák a sportlétesítményt!

A balhé videófelvétele ide kattintva megtekinthető!