Minimális különbségű vereséget szenvedett a VIKSZ-Agria RC-Eger női csapata hazai környezetben a Szegeddel szemben. Az NB II alapszakaszában, a Keleti-csoport 11. fordulójában rendezett meccset kiegyenlített küzdelem jellemezte.

Az ötödik felvonásban már öt ponttal is vezettek a hazaiak, azonban a Szegednek sikerült fordítania. A hevesiek ebben a szezonban immár a negyedik összecsapásukat vesztették el 3:2-re. A sérülések és egyéb hiányzások miatt egyébként nagyon tartalékosan állt fel az egri csapat, amelynek egyik legjobbja a mindössze 13 éves Turi Inez volt. Rajta kívül a Jászberényből igazolt Tóth Adrienn nyújtott az átlagosnál jobb teljesítményt.

NB II, nők, Keleti-csoport, 11. forduló
VIKSZ-Agria RC-Eger ― EHÖK SE-Realio Szeged 2:3 (20, ―16, ―18, 22, ―12)

Az eredmény alakulása. 1. játszma: 8:4, 16:11, 23:18. 2. játszma: 5:8, 10:16, 15:23. 3. játszma: 8:5, 16:15, 18:23. 4. játszma: 8:7, 16:14, 23:21. 5. játszma: 5:1, 9:4, 10:9

(forrás: agriasport.hu)