Elkészült a női és a férfi NB I sorsolása. Az időpontokat augusztus 20-ig kell megadniuk a csapatoknak. A kijelölt játéknapoktól a két csapat írásos beleegyezése esetén el lehet térni.

A további fordulók időpontjait a válogatottak olimpiai előselejtező-eredményeinek ismeretében kéri majd be a szövetség. A férfiaknál ezért csak a tízedik fordulóig ismert a program. Október 20. és november 23. között szünet lesz a nőknél, ahol egyébként nincs szabadnapos csapat, mert bár a mezőnyt 13 együttes alkotja, a két Közép-európai Liga-résztvevő közül a Vasas nem vesz részt a hazai bajnokság alapszakaszában.

Az anyagi problémák, a pénzügyi ellehetetlenülés miatt egyre kevesebb csapat vesz részt a bajnokságban. Ez elkeserítő. Az még inkább, hogy a két osztály összenyitásával számos élvezhetetlen, érdektelen mérkőzés lesz, mert az Extraligából, illetve az NB I-ből érkező csapatok között jelentős tudáskülönbség van. Még ennél is szomorúbb, hogy bár továbbra is számos amatőrcsapat vesz részt a bajnokságban, ennek ellenére, és az évek óta tartó kérések dacára ezúttal is szép számmal vannak duplafordulók az alapszakaszban...

Női NB I

1. forduló
(szeptember 10-11.)
BSE – TFSE-KRA
Újpesti TE – Tatabányai Volán SE
TEVA-Gödöllői RC – Palota-Böllhoff
Békéscsabai RSE – Veszprémi Egyetemi SC
Albrecht-Miskolci VSC-MISI – Szolnoki Főiskola RK-SI
BITT-Kaposvári NRC – Budai XI SE

2. forduló (szeptember 17-18.)
TFSE-KRA – Budai XI SE
Szolnoki Főiskola RK-SI – BITT-Kaposvári NRC
Veszprémi Egyetemi SC – Albrecht-Miskolci VSC-MISI
Palota-Böllhoff – Békéscsabai RSE
Tatabányai Volán SE – TEVA-Gödöllői RC
BSE – Újpesti TE

3. forduló (szeptember 23.)
Újpesti TE – TFSE-KRA
TEVA-Gödöllői RC – BSE
Békéscsabai RSE – Tatabányai Volán SE
Albrecht-Miskolci VSC-MISI – Palota-Böllhoff
BITT-Kaposvári NRC – Veszprémi Egyetemi SC
Budai XI SE – Szolnoki Főiskola RK-SI

4. forduló (szeptember 25.)
TFSE-KRA – Szolnoki Főiskola RK-SI
Veszprémi Egyetemi SC – Budai XI SE
Palota-Böllhoff– BITT-Kaposvári NRC
Tatabányai Volán SE – Albrecht-Miskolci VSC-MISI
BSE – Békéscsabai RSE
Újpesti TE – TEVA-Gödöllői RC

5. forduló (október 2.)
TEVA-Gödöllői RC – TFSE-KRA
Békéscsabai RSE – Újpesti TE
Albrecht-Miskolci VSC-MISI – BSE
BITT-Kaposvári NRC – Tatabányai Volán SE
Budai XI SE – Palota-Böllhoff
Szolnoki Főiskola RK-SI – Veszprémi Egyetemi SC

6. forduló (október 8-9.)
TFSE-KRA – Veszprémi Egyetemi SC
Palota-Böllhoff – Szolnoki Főiskola RK-SI
Tatabányai Volán SE – Budai XI SE
BSE – BITT-Kaposvári NRC
Újpesti TE – Albrecht-Miskolci VSC-MISI
TEVA-Gödöllői RC – Békéscsabai RSE

7. forduló (október 15-16.)
Békéscsabai RSE – TFSE-KRA
Albrecht-Miskolci VSC-MISI – TEVA-Gödöllői RC
BITT-Kaposvári NRC – Újpesti TE
Budai XI SE – BSE
Szolnoki Főiskola RK-SI – Tatabányai Volán SE
Veszprémi Egyetemi SC – Palota-Böllhoff

8. forduló (október 21.)
TFSE-KRA – Palota-Böllhoff
Tatabányai Volán SE – Veszprémi Egyetemi SC
BSE – Szolnoki Főiskola RK-SI
Újpesti TE – Budai XI SE
TEVA-Gödöllői RC – BITT-Kaposvári NRC
Békéscsabai RSE – Albrecht-Miskolci VSC-MISI

9. forduló (október 23.)
Albrecht-Miskolci VSC-MISI – TFSE-KRA
BITT-Kaposvári NRC – Békéscsabai RSE
Budai XI SE – TEVA-Gödöllői RC
Szolnoki Főiskola RK-SI – Újpesti TE
Veszprémi Egyetemi SC – BSE
Palota-Böllhoff – Tatabányai Volán SE

10. forduló
(november 20.)
TFSE-KRA – Tatabányai Volán SE
BSE – Palota-Böllhoff
Újpesti TE – Veszprémi Egyetemi SC
TEVA-Gödöllői RC – Szolnoki Főiskola RK-SI
Békéscsabai RSE – Budai XI SE
Albrecht-Miskolci VSC-MISI – BITT-Kaposvári NRC

11. forduló (november 25.)
BITT-Kaposvári NRC – TFSE-KRA
Budai XI SE – Albrecht-Miskolci VSC-MISI
Szolnoki Főiskola RK-SI – Békéscsabai RSE
Veszprémi Egyetemi SC – TEVA-Gödöllői RC
Palota-Böllhoff – Újpesti TE
Tatabányai Volán SE – BSE

12. forduló (november 27.)
TFSE-KRA – BSE
Tatabányai Volán SE – Újpesti TE
Palota-Böllhoff – TEVA-Gödöllői RC
Veszprémi Egyetemi SC – Békéscsabai RSE
Szolnoki Főiskola RK-SI – Albrecht-Miskolci VSC-MISI
Budai XI SE – BITT-Kaposvári NRC

13. forduló (december 3-4.)
Budai XI SE – TFSE-KRA
BITT-Kaposvári NRC – Szolnoki Főiskola RK-SI
Albrecht-Miskolci VSC-MISI – Veszprémi Egyetemi SC
Békéscsabai RSE – Palota-Böllhoff
TEVA-Gödöllői RC – Tatabányai Volán SE
Újpesti TE – BSE

14. forduló (december 10-11.)
TFSE-KRA – Újpesti TE
BSE – TEVA-Gödöllői RC
Tatabányai Volán SE – Békéscsabai RSE
Palota-Böllhoff – Albrecht-Miskolci VSC-MISI
Veszprémi Egyetemi SC – BITT-Kaposvári NRC
Szolnoki Főiskola RK-SI – Budai XI SE

15. forduló (december 17-18.)
Szolnoki Főiskola RK-SI – TFSE-KRA
Budai XI SE – Veszprémi Egyetemi SC
BITT-Kaposvári NRC – Palota-Böllhoff
Albrecht-Miskolci VSC-MISI – Tatabányai Volán SE
Békéscsabai RSE – BSE
TEVA-Gödöllői RC – Újpesti TE

16. forduló (január 8.)
TFSE-KRA – TEVA-Gödöllői RC
Újpesti TE – Békéscsabai RSE
BSE – Albrecht-Miskolci VSC-MISI
Tatabányai Volán SE – BITT-Kaposvári NRC
Palota-Böllhoff – Budai XI SE
Veszprémi Egyetemi SC – Szolnoki Főiskola RK-SI

17. forduló (január 13.)
Veszprémi Egyetemi SC – TFSE-KRA
Szolnoki Főiskola RK-SI – Palota-Böllhoff
Budai XI SE – Tatabányai Volán SE
BITT-Kaposvári NRC – BSE
Albrecht-Miskolci VSC-MISI – Újpesti TE
Békéscsabai RSE – TEVA-Gödöllői RC

18. forduló (január 15.)
TFSE-KRA – Békéscsabai RSE
TEVA-Gödöllői RC – Albrecht-Miskolci VSC-MISI
Újpesti TE – BITT-Kaposvári NRC
BSE – Budai XI SE
Tatabányai Volán SE – Szolnoki Főiskola RK-SI
Palota-Böllhoff – Veszprémi Egyetemi SC

19. forduló (január 21-22.)
Palota-Böllhoff – TFSE-KRA
Veszprémi Egyetemi SC – Tatabányai Volán SE
Szolnoki Főiskola RK-SI – BSE
Budai XI SE – Újpesti TE
BITT-Kaposvári NRC – TEVA-Gödöllői RC
Albrecht-Miskolci VSC-MISI – Békéscsabai RSE

20. forduló (január 29.)
TFSE-KRA – Albrecht-Miskolci VSC-MISI
Békéscsabai RSE – BITT-Kaposvári NRC
TEVA-Gödöllői RC – Budai XI SE
Újpesti TE – Szolnoki Főiskola RK-SI
BSE – Veszprémi Egyetemi SC
Tatabányai Volán SE – Palota-Böllhoff

21. forduló
(február 3.)
Tatabányai Volán SE – TFSE-KRA
Palota-Böllhoff – BSE
Veszprémi Egyetemi SC – Újpesti TE
Szolnoki Főiskola RK-SI – TEVA-Gödöllői RC
Budai XI SE – Békéscsabai RSE
BITT-Kaposvári NRC – Albrecht-Miskolci VSC-MISI

22. forduló
(február 5.)
TFSE-KRA – BITT-Kaposvári NRC
Albrecht-Miskolci VSC-MISI – Budai XI SE
Békéscsabai RSE – Szolnoki Főiskola RK-SI
TEVA-Gödöllői RC – Veszprémi Egyetemi SC
Újpesti TE – Palota-Böllhoff
BSE – Tatabányai Volán SE

Férfi NB I

1. forduló
(szeptember 10-11.)
Kalo-Méh-Kecskeméti SE – Debreceni EAC
Dunaferr SE – Nyíregyházi FRK
Vegyész RC-Kazincbarcika – Sümegi RE
Dági KSE – Szolnoki Főiskola RK-SI
MAFC-BME-Mapei – Csepel
Szabadnapos: Fino-Kaposvár

2. forduló
(szeptember 17-18.)
Szolnoki Főiskola RK-SI – MAFC-BME-Mapei
Sümegi RE – Dági KSE
Nyíregyházi FRK – Vegyész RC-Kazincbarcika
Debreceni EAC – Dunaferr SE
Fino-Kaposvár – Kalo-Méh-Kecskeméti SE
Szabadnapos: Csepel

3. forduló
(szeptember 24-25.)
Dunaferr SE – Fino-Kaposvár
Vegyész RC-Kazincbarcika – Debreceni EAC
Dági KSE – Nyíregyházi FRK
MAFC-BME-Mapei – Sümegi RE
Csepel – Szolnoki Főiskola RK-SI
Szabadnapos: Kalo-Méh-Kecskeméti SE

4. forduló (október 2.)
Sümegi RE – Csepel
Nyíregyházi FRK – MAFC-BME-Mapei
Debreceni EAC – Dági KSE
Fino-Kaposvár – Vegyész RC-Kazincbarcika
Kalo-Méh-Kecskeméti SE – Dunaferr SE
Szabadnapos: Szolnoki Főiskola RK-SI

5. forduló (október 8-9.)
Vegyész RC-Kazincbarcika – Kalo-Méh-Kecskeméti SE
Dági KSE – Fino-Kaposvár
MAFC-BME-Mapei – Debreceni EAC
Csepel – Nyíregyházi FRK
Szolnoki Főiskola RK-SI – Sümegi RE
Szabadnapos: Dunaferr SE

6. forduló (október 15-16.)
Nyíregyházi FRK – Szolnoki Főiskola RK-SI
Debreceni EAC – Csepel
Fino-Kaposvár – MAFC-BME-Mapei
Kalo-Méh-Kecskeméti SE – Dági KSE
Dunaferr SE – Vegyész RC-Kazincbarcika
Szabadnapos: Sümegi RE

7. forduló (október 22.)
Dági KSE – Dunaferr SE
MAFC-BME-Mapei – Kalo-Méh-Kecskeméti SE
Csepel – Fino-Kaposvár
Szolnoki Főiskola RK-SI – Debreceni EAC
Sümegi RE– Nyíregyházi FRK
Szabadnapos: Vegyész RC-Kazincbarcika

8. forduló (október 29.)
Debreceni EAC – Sümegi RE
Fino-Kaposvár – Szolnoki Főiskola RK-SI
Kalo-Méh-Kecskeméti SE – Csepel
Dunaferr SE – MAFC-BME-Mapei
Vegyész RC-Kazincbarcika – Dági KSE
Szabadnapos: Nyíregyházi FRK

9. forduló (november 6.)
MAFC-BME-Mapei – Vegyész RC-Kazincbarcika
Csepel – Dunaferr SE
Szolnoki Főiskola RK-SI – Kalo-Méh-Kecskeméti SE
Sümegi RE – Fino-Kaposvár
Nyíregyházi FRK – Debreceni EAC
Szabadnapos: Dági KSE

10. forduló (november 13.)
Fino-Kaposvár – Nyíregyházi FRK
Kalo-Méh-Kecskeméti SE – Sümegi RE
Dunaferr SE – Szolnoki Főiskola RK-SI
Vegyész RC-Kazincbarcika – Csepel
Dági KSE – MAFC-BME-Mapei
Szabadnapos: Debreceni EAC

Címkék: röplabda sorsolás nb1

A bejegyzés trackback címe:

https://hunvolley.blog.hu/api/trackback/id/tr803156062

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.