A lányoknál a budapesti Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, a fiúknál pedig a kecskeméti Katona József Gimnázium nyerte az V. korcsoportos diákolimpia országos döntőjét, amelyet Dunaújvárosban rendeztek.

Diákolimpia, V. korcsoport, országos döntő, Dunaújváros

LÁNYOK
1. Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Budapest (edző: Polgár Anikó)
2. Munkácsy Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Kaposvár (Simonné Kutas Zita)
3. Bródy Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Ajka (Juhász Ervin, Magvas Istvánné)
4. Bárdos László Gimnázium, Tatabánya (Varga Petra)
5. Vasvári Pál Gimnázium, Nyíregyháza (Balázs István)
6. Arany János Gimnázium és Általános Iskola, Nyíregyháza (Balogh István)
7. Katona József Gimnázium, Kecskemét (Karagics Mátyás)
8. Vasvári Pál Gimnázium, Székesfehérvár (Majorné Szloboda Mária)

Különdíjasok

A posztok legjobbjai
Legjobb feladó: Fábián Fanny (Budapest, Csik)
Legjobb mezőnyjátékos: Schrauff Júlia (Kaposvár, Munkácsy)
Legjobb támadójátékos: Horváth Petra (Kaposvár, Munkácsy)
Legjobb nyitásfogadó: Rutkovszki Gréta (Nyíregyháza, Vasvári)
Legjobb blokkoló: Gubicza Laura (Budapest, Csik)
A csapatok legjobbjai
Gubicza Laura (Budapest, Csik)
Horváth Petra (Kaposvár, Munkácsy)
Májusi Dóra (Ajka, Bródy)
Kovács Georgina (Tatabánya, Bárdos)
Rutkovszki Gréta (Nyíregyháza, Vasvári)
Mokos Réka (Nyíregyháza, Arany)
Szabados Kitti (Kecskemét, Katona)
Takács Rebeka (Székesfehérvár, Vasvári)
Szépségkirálynő: Fehér Anna (Kecskemét, Katona)
Legeredményesebb testnevelő: Polgár Anikó (Budapest, Csik)

FIÚK
1. Katona József Gimnázium, Kecskemét (edző: Karagics Mátyás)
2. Hild József Szakközépiskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium, Dunaújváros (Liszi Ferenc)
3. Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Kollégium, Kaposvár (Kulcsár József)
4. Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen (Felföldi János)
5. Vasvári Pál Gimnázium, Nyíregyháza (Bugyi József)
6. Kecskeméti Műszaki Szakközépiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium, Kecskemét (Gyurkó Sándor)
7. Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár (Hodics Zoltán, Gaál Csilla)
8. Surányi Endre Szakképző Iskola és Kollégium, Kazincbarcika (Szénégető József)

Különdíjasok

A posztok legjobbjai
Legjobb feladó: Balla Szabolcs (Kecskemét, Katona)
Legjobb mezőnyjátékos: Barta Norbert (Kaposvár, Eötvös)
Legjobb támadó: Blázsovics Péter (Dunaújváros, Hild)
Legjobb nyitásfogadó: Hubicska Patrik (Nyíregyháza, Vasvári)
Legjobb blokkoló: Tigyi Tamás (Kecskemét, Katona)
A csapatok legjobbjai
Erki Milán (Kecskemét, Katona)
Gebhardt Áron (Dunaújváros, Hild)
Balassa Béla (Kaposvár, Eötvös)
Pituk Kristóf (Debrecen, Fazekas)
Hubicska Patrik (Nyíregyháza, Vasvári)
Török Roland (Kecskemét, Műszaki)
Bozóki Bence (Kaposvár, Táncsics)
Árva Milán (Kazincbarcika, Surányi)
Legszimpatikusabb fiújátékos: Bozóki Bence (Kaposvár, Táncsics)
Legeredményesebb testnevelő: Karagics Mátyás (Kecskemét, Katona)

Címkék: dunaújváros röplabda diákolimpia

A bejegyzés trackback címe:

https://hunvolley.blog.hu/api/trackback/id/tr472838322

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása