NB I, nők, rájátszás, az 1-4. helyért

1. forduló
Március 6. vasárnap: Kaposvár – Szolnok 3:0
Március 6. vasárnap: Nyíregyházi Főiskola – Újbuda 3:0
2. forduló
Március 10. csütörtök: Szolnok – Nyíregyházi Főiskola 0:3
Március 11. péntek: Újbuda – Kaposvár 2:3
3. forduló
Március 19. szombat: Nyíregyházi Főiskola – Kaposvár 1:3
Március 20. vasárnap: Szolnok – Újbuda 3:2
4. forduló
Április 9. szombat: Újbuda – Szolnok 3:2
Április 10. vasárnap: Kaposvár – Nyíregyházi Főiskola 1:3
5. forduló
Március 27. vasárnap: Nyíregyházi Főiskola – Szolnok 3:0
Április 24. vasárnap: Kaposvár – Újbuda 3:1
6. (utolsó) forduló
Május 8. vasárnap: Újbuda – Nyíregyházi Főiskola 1:3
Április 21. csütörtök: Szolnok – Kaposvár 1:3

A csoport végeredménye
1. Nyíregyházi Főiskola SE 11 pont (16:5)
2. BITT-Kaposvári NRC 11 pont (16:8)
3. Újbuda TC 7 pont (9:17)
4. Szolnoki Főiskola RK-SI 7 pont (6:17)

A Nyíregyházi Főiskola SE teremcíme: Wesselényi Miklós Középiskola, Nyíregyháza, Dugonics utca 10-12.

NB I, nők, rájátszás, az 5-8. helyért

Agria RC-Eger
• Dr. Kemény Ferenc Sportcsarnok, Eger, Stadion utca 8.
Palota-Böllhoff
• Károly Róbert Szakközépiskola, Budapest, Rákospalota, Sződliget út 24-30.
Veszprémi Egyetemi SC
• Egyetemi Tornacsarnok, Veszprém, Egyetem utca 10.
Kalocsai SE
• Városi Sportcsarnok, Martinovics utca 2.
• Kertvárosi Általános Iskola, Kalocsa, Jókai utca 1.

1. forduló
Február 12. szombat: Palota–Eger 3:0
Február 19. szombat: Veszprém–Kalocsa 3:0

2. forduló
Február 26. szombat: Kalocsa–Palota 1:3
Február 26. szombat: Eger–Veszprém 3:0

3. forduló
Március 5. szombat: Eger–Kalocsa 3:0
Március 5. szombat: Veszprém–Palota 3:1

4. forduló
Március 12. szombat: Kalocsa–Eger 0:3
Március 12. szombat: Palota–Veszprém 3:2

5. forduló
Március 19. szombat: Veszprém–Eger 3:1
Március 20. vasárnap: Palota–Kalocsa 3:1

6. (utolsó) forduló
Március 26. szombat: Kalocsa–Veszprém 1:3
Március 27. vasárnap: Eger–Palota 3:1

A csoport végeredménye
1. Veszprém 30 pont (45:26)
2. Palota 30 pont (40:30)
3. Eger 29 pont (41:26)
4. Kalocsa 19 pont (9:53)

NB I, nők, középszakasz, az 1-4. helyért

Albrecht-Miskolci VSC-MISI
• MVSC tornacsarnok, Miskolc, Csokonai utca 3.
BITT-Kaposvári NRC
• Városi Sportcsarnok, Kaposvár, Arany János utca 97.
Újbuda TC
• Bajnokok Csarnoka, Budapest, Csepel, Béke tér 1.
Szolnoki Főiskola RK-SI
• Főiskolai Sportcsarnok, Szolnok, Tiszaliget
• Tűzoltócsarnok, Szolnok, József Attila utca 14.

1. forduló (január 14. péntek)
Miskolc – Szolnok 3:1
Kaposvár – Újbuda 1:3
2. forduló (január 16. vasárnap)
Szolnok – Kaposvár 3:2
Újbuda – Miskolc 0:3
3. forduló (január 21. péntek)
Miskolc – Kaposvár 3:1
Újbuda – Szolnok 0:3
4. forduló (január 23. vasárnap)
Szolnok – Újbuda 3:1
Kaposvár – Miskolc 2:3
5. forduló (február 4. péntek)
Miskolc – Újbuda 3:0
Kaposvár – Szolnok 3:1
6. forduló (február 6. vasárnap)
Újbuda – Kaposvár 1:3
Szolnok – Miskolc 3:1

A végeredmény
1. Miskolc 22 pont (33:16)
2. Kaposvár 17 pont (26:26)
3. Szolnok 17 pont (22:27)
4. Újbuda 16 pont (17:30)

NB I, nők, középszakasz, az 5-8. helyért

Agria RC-Eger
• Dr. Kemény Ferenc Sportcsarnok, Eger, Stadion utca 8.
Palota-Böllhoff
• Károly Róbert Szakközépiskola, Budapest, Rákospalota, Sződliget út 24-30.
Veszprémi Egyetemi SC
• Egyetemi Tornacsarnok, Veszprém, Egyetem utca 10.
Kalocsai SE
• Kertvárosi Általános Iskola, Kalocsa, Jókai utca 1.

1. forduló
Január 14. péntek: Eger – Palota 3:0
Január 14. péntek: Veszprém – Kalocsa 3:0
2. forduló
Január 16. vasárnap: Palota – Veszprém 3:2
Január 16. vasárnap: Kalocsa – Eger 0:3
3. forduló
Január 21. péntek: Palota – Kalocsa 3:0
Január 21. péntek: Veszprém – Eger 3:1
4. forduló
Január 23. vasárnap: Eger – Veszprém 3:1
Január 23. vasárnap: Kalocsa – Palota 0:3
5. forduló
Január 30. vasárnap: Eger – Kalocsa 3:0
Február 4. péntek: Veszprém – Palota 3:1
6. forduló
Február 6. vasárnap: Palota – Eger 3:2
Február 6. vasárnap: Kalocsa – Veszprém 0:3

A végeredmény
1. Veszprém 20 pont (31:17)
2. Palota 20 pont (26:20)
3. Eger 19 pont (28:18)
4. Kalocsa 13 pont (5:35)

Alapszakasz

• AVE-Agria RC-Eger (Dr. Kemény Ferenc Sportcsarnok, Stadion utca 8., illetve Neumann János Szakközépiskola és Gimnázium, Rákóczi út 48.)
• BITT-Kaposvári NRC (Városi Sportcsarnok, Arany János utca 97.)
• Kalocsai SE (Városi Sportcsarnok, Martinovics utca 2.)
• Albrecht-Miskolci VSC-MISI (MVSC tornacsarnok, Csokonai utca 3.)
• Palota-Böllhoff (Károly Róbert Szakközépiskola, Budapest, Sződliget út 24-30.)
• Szolnoki RK-SI (Szolnoki Főiskola sportcsarnoka, Tiszaliget, illetve Tűzoltócsarnok, József Attila utca 14.)
• Újbuda TC (Csepel, Bajnokok Csarnoka, Béke tér 1., illetve Gabányi László Sportcsarnok, Hauszmann Alajos u. 10.)
• Veszprémi Egyetemi SC (Egyetemi Tornacsarnok, Egyetem utca 10.)

1. forduló
Szeptember 25. 15.00: Miskolc - Szolnok 3:0
Szeptember 25. 16.00: Veszprém - Palota 3:1
Szeptember 26. 11.00: Eger - Újbuda 0:3
Szeptember 26. 18.00: Kaposvár - Kalocsa 3:1
2. forduló
Október 1. 16.00: Miskolc - Kaposvár 3:2
Október 1. 16.00: Kalocsa - Veszprém 1:3
Október 1. 17.00: Szolnok - Újbuda 3:2
Október 1. 18.00: Palota - Eger 3:1
3. forduló
Október 3. 11.00: Eger - Kalocsa 2:3
Október 3. 16.00: Kaposvár - Szolnok 3:0
Október 3. 16.00: Újbuda - Palota 3:2
Október 3. 16.00: Veszprém - Miskolc 2:3
4. forduló
Október 9. 15.00: Szolnok - Palota 3:1
Október 9. 16.00: Miskolc - Eger 3:1
Október 9. 16.00: Kalocsa - Újbuda 0:3
Október 10. 16.00: Kaposvár - Veszprém 3:2
5. forduló
Október 16. 11.00: Palota - Kalocsa 3:0
Október 16. 12.30: Újbuda - Miskolc 3:2
Október 16. 14.00: Eger - Kaposvár 2:3
Október 16. 16.00: Veszprém - Szolnok 3:0
6. forduló
November 28. 16:00: Szolnok - Kalocsa 3:0
Október 30. 16.00: Veszprém - Eger 1:3
Október 30. 16.30: Miskolc - Palota 3:1
Október 31. 16.00: Kaposvár - Újbuda 3:1
7. forduló
November 6. 11.00: Eger - Szolnok 3:0
November 6. 11.00: Kalocsa - Miskolc 3:2
November 6. 11.00: Palota - Kaposvár 0:3
November 6. 17.00: Újbuda - Veszprém 0:3
8. forduló
November 12. 16.00: Kalocsa - Kaposvár 0:3
November 12. 17.00: Szolnok - Miskolc 2:3
November 12. 17.00: Újbuda - Eger 3:1
November 12. 18.00: Palota - Veszprém 3:2
9. forduló
November 14. 11.00: Újbuda - Szolnok 3:1
November 14. 12.00: Eger - Palota 3:0
November 14. 16.00: Kaposvár - Miskolc 1:3
November 14. 16.00: Veszprém - Kalocsa 3:0
10. forduló
November 20. 11.00: Kalocsa - Eger 0:3
November 20. 11.00: Palota - Újbuda 1:3
November 20. 15.00: Miskolc - Veszprém 3:0
November 20. 15.00: Szolnok - Kaposvár 2:3
11. forduló
December 4. 11.00: Eger - Miskolc 0:3
December 4. 11.00: Palota - Szolnok 1:3
December 4. 16.00: Veszprém - Kaposvár 1:3
December 4. 17.00: Újbuda - Kalocsa 3:0
12. forduló
December 12. 11.00: Miskolc - Újbuda 3:1
December 12. 11.00: Kalocsa - Palota 1:3
December 12. 15.00: Szolnok - Veszprém 3:2
December 12. 16.00: Kaposvár - Eger 3:0
13. forduló
December 17. 16.00: Kalocsa - Szolnok 0:3
December 17. 17.00: Eger - Veszprém 3:2
December 17. 17.00: Újbuda - Kaposvár 3:2
December 17. 18.00: Palota - Miskolc 1:3
14. forduló
December 19. 15.00: Miskolc - Kalocsa 3:0
December 19. 15.00: Szolnok - Eger 3:1
December 19. 16.00: Kaposvár - Palota 3:0
December 19. 16.00: Veszprém - Újbuda 2:3

Az alapszakasz végeredménye
1. Miskolc 26 pont (40:17)
2. Kaposvár 25 pont (38:18)
3. Újbuda 24 pont (34:23)
4. Szolnok 21 pont (26:28)
5. Veszprém 19 pont (29:29)
6. Eger 19 pont (23:30)
7. Palota 18 pont (20:34)
8. Kalocsa 16 pont (9:40)

Címkék: eger veszprém miskolc palota kaposvár agria szolnok röplabda kalocsa újbuda bitt mvsc vesc

A bejegyzés trackback címe:

https://hunvolley.blog.hu/api/trackback/id/tr952383041

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.