NB I, férfiak, rájátszás, a 9-11. helyért
Március 20. vasárnap: Szolnok – Sümeg 3:0
Április 1. péntek: Szeged – Szolnok 3:0
Április 3. vasárnap: Sümeg – Szeged 3:1
Április 16. szombat: Sümeg – Szolnok 3:1
Május 8. vasárnap: Szolnok – Szeged 3:1
Május 14. szombat: Szeged – Sümeg 3:0

A csoport végeredménye
1. Szeged 6 pont (8:6)
2. Szolnok 6 pont (7:7)
3. Sümeg 6 pont (6:8)

NB I, férfiak, rájátszás, a 12-14. helyért
Március 20. vasárnap: Fehérvár – Debrecen 0:3
Április 1. péntek: Nyíregyháza – Fehérvár 3:1
Április 6. szerda, 20 óra: Debrecen – Nyíregyháza
Április 17. vasárnap: Debrecen – Fehérvár 3:0
Május 8. vasárnap: Fehérvár – Nyíregyháza 3:2
Május 14. szombat Nyíregyháza – Debrecen 3:0

NB I, férfiak, középszakasz a 10-14. helyért

Résztvevők
Szolnoki Főiskola RK-SI
• Városi Sportcsarnok, Szolnok, Tiszaliget
Sümegi RE
• Tatár Mihály Sportcsarnok, Ramasetter Vince Általános Iskola. Sümeg, Árpád utca 5.
Sollight-Nyíregyházi FRK
• Bujtosi Szabadidőcsarnok, Nyíregyháza, Géza utca 8-16.
Kodolányi-Masita FRKE
• Felsővárosi Általános Iskola, Székesfehérvár, Koppány utca 2/a
Debreceni EAC
• Debreceni Egyetem Agrártudományi Centrum, Kecskeméti János Játékcsarnok, Debrecen, Böszörményi út 138.

1. forduló
Január 30. vasárnap: Debrecen–Szolnok 2:3
Január 15. szombat: Kodolányi–Sümeg 0:3
2. forduló
Január 16. vasárnap: Sümeg–Nyíregyháza 1:3
Január 16. vasárnap: Szolnok–Debrecen 3:0
3. forduló
Január 22. szombat: Kodolányi–Debrecen 3:1
Január 22. szombat: Szolnok–Nyíregyháza 3:2
4. forduló
Január 23. vasárnap, 17 óra: Debrecen–Sümeg 0:3
Január 23. vasárnap, 19 óra: Szolnok–Kodolányi 3:0
5. forduló
Január 29. szombat: Sümeg–Szolnok 0:3
Február 5. szombat: Kodolányi–Nyíregyháza 3:1
6. forduló
Február 6. vasárnap: Debrecen–Kodolányi 3:0
Február 6. vasárnap: Nyíregyháza–Sümeg 2:3
7. forduló
Február 11. péntek: Nyíregyháza–Debrecen 3:0
Február 12. szombat: Kodolányi–Szolnok 2:3
8. forduló
Február 25. péntek: Nyíregyháza–Szolnok 3:2
Február 13. vasárnap: Sümeg–Kodolányi 3:0
9. forduló
Március 4. péntek: Sümeg–Debrecen 1:3
Március 4. péntek: Nyíregyháza–Kodolányi 3:0
10. forduló
Március 2. szerda: Debrecen–Nyíregyháza
Március 6. vasárnap: Szolnok–Sümeg 3:1

A versenykiírás szabályozása szerint a csapatok az alapszakasz összes eredményét (tehát nem csak az egymás ellenieket) magukkal viszik.

Alapszakasz

Résztvevők
• Csepel (Bajnokok Csarnoka, Béke tér 1.)
• Dági KSE (Oszuska Miklós Sportcsarnok, Ságvári utca 1.)
• Debreceni EAC (Debreceni Egyetem Agrártudományi Centrum tornacsarnok, Böszörményi út 138.)
• Kodolányi–Masita FRKE (Felsővárosi Általános Iskola, Székesfehérvár, Koppány utca 2/a.)
• Nyíregyházi FRK (Bujtosi Szabadidőcsarnok, Géza utca 8–16.)
• Sümegi RE (Tatár Mihály Sportcsarnok, Ramasetter Vince Általános Iskola, Árpád utca 5.)
• Szolnoki RK–SI (Városi Sportcsarnok, Tiszaliget)

1. forduló
Szeptember 23. 19.00: Nyíregyháza – Debrecen 3:0
Szeptember 25. 17.00: Csepel – Sümeg 3:0
Szeptember 26. 15.30: Szolnok – Kodolányi 3:0
2. forduló
Október 2. 16.00: Dág – Csepel 3:0
Október 2. 16.00: Kodolányi – Nyíregyháza 3:1
Október 2. 17.00: Sümeg – Szolnok 3:1
3. forduló
Október 9. 17.00: Nyíregyháza – Sümeg 3:2
Október 10. 16.00: Debrecen – Kodolányi 3:2
Október 10. 17.00: Szolnok – Dág 0:3
4. forduló
Október 16. 16.00: Dág – Nyíregyháza 3:0
Október 16. 17.00: Csepel – Szolnok 3:2
Október 17. 18.00: Sümeg – Debrecen 3:0
5. forduló
Október 29. 18.00: Debrecen – Dág 2:3
Október 29. 19.30: Nyíregyháza – Csepel 0:3
Október 30. 16.00: Kodolányi – Sümeg 0:3
6. forduló
Október 31. 11.00: Szolnok – Nyíregyháza 3:2
Október 31. 16.00: Dág – Kodolányi 3:0
Október 31. 17.00: Csepel – Debrecen 3:0
7. forduló
November 6. 16.00: Kodolányi – Csepel 2:3
November 6. 17.00: Sümeg – Dág 0:3
November 7. 18.00: Debrecen – Szolnok 2:3
8. forduló
November 12. 18.00: Sümeg – Csepel 2:3
November 12. 19.00: Debrecen – Nyíregyháza 3:1
November 13. 16.00: Kodolányi – Szolnok 0:3
9. forduló
November 14. 11.00: Nyíregyháza – Kodolányi 3:0
November 14. 16.00: Szolnok – Sümeg 3:0
November 14. 17.00: Csepel – Dág 0:3
10. forduló
November 20. 16.00: Dág – Szolnok 3:0
November 20. 16.00: Kodolányi – Debrecen 3:0
November 20. 17.00: Sümeg – Nyíregyháza 3:0
11. forduló
December 3. 19.00: Debrecen – Sümeg 0:3
December 3. 19.30: Nyíregyháza – Dág 1:3
December 5. 16.00: Szolnok – Csepel 3:2
12. forduló
December 5. 16.00: Dág – Debrecen 3:0
December 5. 17.00: Sümeg – Kodolányi 3:1
December 10. 20.30: Csepel – Nyíregyháza 3:1
13. forduló
December 12. 11.00: Nyíregyháza – Szolnok 3:2
December 12. 16.00: Kodolányi – Dág 0:3
December 12. 18.00: Debrecen – Csepel 2:3
14. forduló
December 18. 16.00: Dág – Sümeg 3:1
December 18. 17.00: Csepel – Kodolányi 3:1
December 19. 16.00: Szolnok – Debrecen 3:0

Szeptember 18. 17.00: Ifjúsági-válogatott – Sümeg 3:1
Szeptember 19. 13.00: Ifjúsági-válogatott – Dág 0:3
Október 23. 11.00: Ifjúsági-válogatott – Szolnok 0:3
Október 23. 17.00: Ifjúsági-válogatott – Nyíregyháza 3:1
Október 24. 11.00: Ifjúsági-válogatott – Debrecen 3:0
November 27. 11.00: Ifjúsági-válogatott – Kodolányi 3:2
November 27. 17.00: Ifjúsági-válogatott – Csepel 0:3

NB I, férfiak, az alapszakasz végeredménye
1. Dág 26 pont
2. Csepel 23 pont
3. Szolnok 21 pont
4. Sümeg 19 pont
5. Nyíregyháza 17 pont
6. Kodolányi 15 pont (14:34)
7. Debrecen 15 pont (12:36)
8. Ifjúsági-válogatott 11 pont (7 mérkőzés)

Címkék: székesfehérvár debrecen nyíregyháza csepel szolnok röplabda fehérvár sümeg kodolányi dág deac

A bejegyzés trackback címe:

https://hunvolley.blog.hu/api/trackback/id/tr802382983

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.