Extraliga, férfiak, döntő
Április 15. péntek: Kaposvár –Kecskemét 3:1
Április 20. szerda: Kecskemét – Kaposvár 1:3
Április 26. kedd: Kaposvár – Kecskemét 3:0

Extraliga, férfiak, a 3. helyért
Április 17. vasárnap: Dunaferr – Kazincbarcika 3:1
Április 20. szerda: Kazincbarcika – Dunaferr 1:3
Április 27. szerda: Dunaferr – Kazincbarcika 3:2

Extraliga, férfiak, az 5. helyért
Április 19. kedd: Dág – Veszprém 3:1
Április 22. péntek: Veszprém – Dág 1:3

Extraliga, férfiak, a 7. helyért
Április 20. szerda: Csepel – MAFC 3:2
Április 23. szombat: MAFC – Csepel 3:1
Április 27. szerda: MAFC – Csepel 3:1

A végeredmény
1. Fino-Kaposvár
2. Kalo-Méh-Kecskeméti SE
3. Dunaferr SE
4. Vegyész RC-Kazincbarcika
5. Dági KSE
6. Company Nyelviskola-Veszprémi RC
7. MAFC-BME-Mapei
8. Csepel
 

Extraliga, férfiak, elődöntő

1. mérkőzések (március 28. hétfő)
Kaposvár – Kazincbarcika 3:1
Kecskemét – Dunaferr 3:1

2. mérkőzések (március 31. csütörtök)
Dunaferr – Kecskemét 1:3
Kazincbarcika – Kaposvár 2:3

3. mérkőzések (április 3. vasárnap)
Kecskemét – Dunaferr 3:0. Továbbjutott: Kecskemét
Kaposvár – Kazincbarcika 3:1. Továbbjutott: Kaposvár

Extraliga, férfiak, rájátszás, az 5-8. helyért

1. mérkőzések (április 3. vasárnap)
MAFC – Veszprém 3:2
Dág – Csepel 3:0

2. mérkőzések (április 6. szerda)
19 óra: Csepel – Dág
19 óra: Veszprém – MAFC

3. mérkőzések (április 9. szombat, amennyiben szükségesek)
17 óra: MAFC – Veszprém
18 óra: Dág – Csepel

Extraliga, férfiak, elődöntő

1. mérkőzések (március 28. hétfő)
18 óra: Kaposvár – Kazincbarcika
18 óra: Kecskemét – Dunaferr

2. mérkőzések (március 31. csütörtök)
17 óra: Dunaferr – Kecskemét
17.30: Kazincbarcika – Kaposvár

3. mérkőzések (április 3. vasárnap)
17 óra: Kecskemét – Dunaferr
18 óra: Kaposvár – Kazincbarcika

4. mérkőzések (április 6. szerda)
17 óra: Dunaferr – Kecskemét
17.30: Kazincbarcika – Kaposvár

5. mérkőzések (április 9. szombat)
18 óra: Kaposvár – Kazincbarcika
19 óra: Kecskemét – Dunaferr

Extraliga, férfiak, rájátszás, az 5-8. helyért

1. mérkőzések (április 3. vasárnap)
17 óra: MAFC – Veszprém
18 óra: Dág – Csepel

2. mérkőzések (április 6. szerda)
19 óra: Csepel – Dág
19 óra: Veszprém – MAFC

3. mérkőzések (április 9. szombat)
17 óra: MAFC – Veszprém
18 óra: Dág – Csepel

Extraliga, férfiak, negyeddöntő

1. mérkőzések (március 18. péntek)
Kaposvár – Csepel 3:0
Kecskemét – Veszprém 3:1
Dunaferr – MAFC 3:0
Kazincbarcika – Dág 3:1

2. mérkőzések (március 20. vasárnap)
Csepel – Kaposvár 0:3
Veszprém – Kecskemét 0:3
MAFC – Dunaferr 0:3
Dág – Kazincbarcika 1:3

Extraliga, férfiak, középszakasz, az 1-4. helyért

Résztvevők
Fino-Kaposvár

• Városi Sportcsarnok, Kaposvár, Arany János utca 97.
Kalo-Méh-Kecskeméti SE
• Messzi István Sportcsarnok, Kecskemét, Olimpia utca 1/a
Vegyész RC-Kazincbarcika
• KSK Irinyi János Tornacsarnok, Kazincbarcika, Irinyi út 1.
Dunaferr SE
• Dunaújvárosi Sportcsarnok, Dunaújváros, Eszperantó utca 4.

1. forduló
Január 14. péntek: Kecskemét–Kazincbarcika 3:2
Január 16. vasárnap: Kaposvár–Dunaferr 3:1
2. forduló
Február 24. csütörtök, 18 óra: Kaposvár–Kecskemét
Január 22. szombat, 16 óra: Dunaferr–Kazincbarcika 2:3
3. forduló
Február 3. csütörtök: Kecskemét–Dunaferr 3:0
Február 5. szombat: Kazincbarcika–Kaposvár 1:3
4. forduló
Február 11. péntek: Kazincbarcika–Kecskemét 2:3
Február 16. szerda: Dunaferr–Kaposvár 0:3
5. forduló
Március 4. péntek: Kazincbarcika–Dunaferr 1:3
Március 4. péntek: Kecskemét–Kaposvár 3:2
6. forduló
Március 6. vasárnap: Dunaferr–Kecskemét 3:1
Március 6. vasárnap: Kaposvár–Kazincbarcika 3:0

A csoport végeredménye
1. Kaposvár 11 pont (17:5)
2. Kecskemét 10 pont (13:12)
3. Dunaferr 8 pont (9:14)
4. Kazincbarcika 7 pont (9:17)

Extraliga, férfiak, középszakasz, az 5-9. helyért

Résztvevők
Company Nyelviskola-Veszprémi RC
• Lovassy László Gimnázium, Veszprém, Cserhát lakótelep 11.
MAFC-BME-Mapei
• Babits Mihály Gimnázium, Budapest, Káposztásmegyer, Tóth Aladár utca 16-18.
HPQ-Szegedi RSE
• 1. Újszegedi Sportcsarnok, Szeged, Temesvári körút 33.
• 2. Etelka sori Sportcsarnok, Szeged, Etelka sor 3.
Dági KSE
• Oszuska Miklós Sportcsarnok, Dág, Hunyadi utca 1.
Csepel
• Bajnokok Csarnoka, Budapest, Csepel, Béke tér 1.

1. forduló
Január 14. péntek: Dág–MAFC 3:1
Január 14. péntek: Csepel–Veszprém 1:3
2. forduló
Január 16. vasárnap: MAFC–Szeged 3:0
Január 16. vasárnap: Veszprém–Csepel 3:1
3. forduló
Január 21. péntek: Szeged–Veszprém 3:1
Január 21. péntek: Dág–Csepel 2:3
4. forduló
Január 23. vasárnap: Csepel–MAFC 3:1
Január 23. vasárnap: Veszprém–Dág 3:1
5. forduló
Február 4. péntek: Dág–Szeged 3:1
Február 5. szombat: MAFC–Veszprém 3:0
6. forduló
Február 6. vasárnap: Szeged–MAFC 3:2
Február 6. vasárnap: Csepel–Dág 1:3
7. forduló
Február 11. péntek: Dág–Veszprém 3:0
Február 11. péntek: Szeged–Csepel 3:2
8. forduló
Február 13. vasárnap: Veszprém–Szeged 3:0
Február 13. vasárnap: MAFC–Dág 1:3
9. forduló
Március 4. péntek: Szeged–Dág 2:3
Március 4. péntek: MAFC–Csepel 3:2
10. forduló
Március 6. vasárnap: Csepel–Szeged 3:0
Március 6. vasárnap: Veszprém–MAFC 2:3

A csoport végeredménye
5. Dág 14 pont (21:12)
6. MAFC 12 pont (17:16)
7. Veszprém 12 pont (15:15)
8. Csepel 11 pont (16:18)
9. Szeged 11 pont (12:20)

Alapszakasz

Résztvevők
• Dunaferr SE (Dunaújvárosi Sportcsarnok, Eszperantó utca 4.)
• Kalo–Méh–Kecskeméti SE (Messzi István Sportcsarnok, Olimpia utca 1/a.)
• MAFC–BME–Mapei (Gabányi László Sportcsarnok, Budapest, Hauszmann Alajos utca 10., valamint Babits Mihály Gimnázium, Budapest, Tóth Aladár utca 16–18.)
• HPQ–Szegedi RSE (Városi Sportcsarnok, Temesvári körút 33.)
• Vegyész RC–Kazincbarcika (KSK Irinyi János Tornacsarnok, Irinyi út 1.)
• Company Nyelviskola–Veszprémi RC (Lovassy László Gimnázium, Cserhát lakótelep November)

1. forduló
Szeptember 24. 18.00: Kecskemét – Szeged 3:0
Szeptember 25. 16.00: Dunaferr – MAFC 3:1
Szeptember 25. 18.00: Veszprém – Kazincbarcika 1:3
2. forduló
Október 2. 16.00: Szeged – Kazincbarcika 1:3
Október 2. 16.00: MAFC – Veszprém 3:2
Október 3. 17.00: Kecskemét – Dunaferr 3:2
3. forduló
Október 9. 16.00: Dunaferr – Szeged 3:0
Október 9. 17.30: Kazincbarcika – MAFC 3:1
Október 9. 18.00: Veszprém – Kecskemét 0:3
4. forduló
Október 16. 17.00: Kecskemét – Kazincbarcika 3:2
Október 17. 16.00: Dunaferr – Veszprém 3:2
Október 17. 16.00: Szeged – MAFC 3:2
5. forduló
Október 30. 16.00: MAFC – Kecskemét 0:3
Október 30. 17.30: Kazincbarcika – Dunaferr 3:0
Október 30. 18.00: Veszprém – Szeged 3:0
6. forduló
November 6. 16.00: MAFC – Dunaferr 0:3
November 6. 17.30: Kazincbarcika – Veszprém 3:1
November 7. 16.00: Szeged – Kecskemét 2:3
7. forduló
November 12. 17.00: Dunaferr – Kecskemét 2:3
November 13. 17.30: Kazincbarcika – Szeged 3:0
November 13. 18.00: Veszprém – MAFC 3:0
8. forduló
November 20. 16.00: Szeged – Dunaferr 0:3
November 20. 16.00: MAFC – Kazincbarcika 2:3
November 21. 17.00: Kecskemét – Veszprém 3:1
9. forduló
December 4. 16.00: MAFC – Szeged 3:1
December 4. 18.00: Veszprém – Dunaferr 0:3
December 5. 17.30: Kazincbarcika – Kecskemét 3:1
10. forduló
December 12. 16.00: Dunaferr – Kazincbarcika 3:2
December 12. 16.00: Szeged – Veszprém 0:3
December 12. 17.00: Kecskemét – MAFC 3:0

Extraliga, férfiak, az alapszakasz végeredménye
1. Kecskemét 19 pont
2. Kazincbarcika 18 pont
3. Dunaferr 17 pont
4. Veszprém 13 pont
5. MAFC 12 pont
6. Szeged 11 pont

Címkék: szeged veszprém kecskemét dunaújváros röplabda kazincbarcika dunaferr mafc vegyész extraliga vrc

A bejegyzés trackback címe:

https://hunvolley.blog.hu/api/trackback/id/tr552382960

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.