Másodszor is nyert a címvédő Budapest SE a TF csapata ellen a női NB I negyeddöntőjében, így már csak egy győzelem választja el a legjobb négy közé kerüléstől. Az ellenfél a két nappal korábbi súlyos vereség után szépen összeszedte magát és ezúttal játszmát is nyert!

NB I, nők, negyeddöntő, 2. mérkőzés

TFSE-KRA ― Budapest SE-FKF Zrt. 1:3 (15, ―22, ―12, ―16)

TF, 50 néző. Játékvezetők: Donkó, Prukner
TFSE: Lutter E. 2, Szűcs A. 4, Jáka Zs. 7, Hornok, Fritz 3, Nyári V. 8. Csere: Jáka Sz., Bánlaki (liberók), Szombathelyi K. 2, Tóth Zs., Várhegyi. Edző: Borkovits Zoltán
BSE: Tóthné 12, Horváth A. 8, Lakatos E. 7, Tálas 4, Vacsi 3, Antal A. 6. Csere: Tóth A. (liberó), Gregori 4, Dzunics 2. Edző: Fésüs Irén

Az eredmény alakulása. 1. játszma: 8:5, 12:6, 17:11, 22:13. 2. játszma: 8:5, 15:10, 18:18, 21:23. 3. játszma: 1:5, 6:11, 10:18, 12:22. 4. játszma: 2:5, 6:12, 11:15, 16:23

Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2:0, a BSE javára

Borkovits Zoltán:
― A mérkőzés elején nagyon jól játszottunk. A második játszmáig partiban voltunk.  Remélem, még többre vagyunk képesek.
Fésüs Irén: ― A könnyű hazai győzelem után óva intettem a csapatomat. Nehéz mérkőzésre számítottunk. A padlóról álltunk fel. Tartásunkról adtunk ma tanúbizonyságot.