Egy lépéssel közelebb került fennállása legjobb eredménye, a bajnoki elődöntőbe jutás megismétléséhez a Dági KSE! A kistelepülés csapata a férfi NB I negyeddöntőjének első mérkőzésén hazai pályán győzött 3:1-re a tartalékos összeállításban szereplő MAFC-BME-Mapei ellen!

NB I, férfiak, negyeddöntő, 1. mérkőzés

Dági KSE ― MAFC-BME-Mapei 3:1 (19, 18, ―23, 11)

Dág, 150 néző. Játékvezetők: Mocsnik, László É.
Dág: Oszuska G., Pollák, Horváth G., Oszuska II Z., Jánossy, Szauter P. Csere: Zirigh (liberó), Krupánszki, Locker, Bársony. Edző: Oszuska I Zoltán, Szauter Ferenc
MAFC: Vocskó M., Tamasi I., Takács G., Molnár Á., Tari, Dzsaber. Csere: Tihanyi (liberó), Markovich, Trizna. Edző: Vocskó György

Az eredmény alakulása. 1. játszma: 4:6, 12:7, 19:10, 21:14. 2. játszma: 3:4, 6:9, 15:11, 20:15. 3. játszma: 5:2, 11:6, 13:8, 17:12, 20:18, 22:23. 4. játszma: 5:2, 8:7, 10:9, 20:10

Szauter Ferenc:
― A tartalékos fővárosiak ellen magabiztos győzelmet arattunk.
Vocskó György: ― A sérültek és a hiányzók miatt foghíjas csapatunk remekül helytállt.

A párharc második mérkőzését február 25-én, szombaton 16 órától rendezik Káposztásmegyeren!