Az alapszakasz-győztes Budapest SE hazai pályán nagyon helybenhagyta a TFSE-t a női NB I negyeddöntőjének első mérkőzésén. A városmajoriak fölényére jellemző, hogy három játékosuk is elérte a tíz pontot, míg a látogatóknál senki nem jutott ötig...

NB I, nők, negyeddöntő, 1. mérkőzés

Budapest SE-FKF Zrt. ― TFSE-KRA 3:0 (11, 8, 10)

Városmajor, 50 néző. Játékvezetők: Éva T., Horváth M.
BSE: Tóthné 3, Horváth A. 7, Lakatos E. 10, Tálas 7, Vacsi 11, Antal A. 12. Csere: Tóth A. (liberó). Edző: Fésüs Irén
TFSE: Szűcs A., Jáka Zs. 4, Hornok 4, Szombathelyi K. 2, Fritz 1, Nyári V. 1. Csere: Jáka Sz. (liberó), Lutter E., Várhegyi 2. Edző: Borkovits Zoltán

Az eredmény alakulása: 1. játszma: 7:2, 15:4, 17:7, 22:10. 2. játszma: 3:1, 6:5, 8:7, 9:8. 3. játszma: 4:3, 10:5, 18:8, 21:9

Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc állása: 1:0, a BSE javára

Fésüs Irén:
― Hoztuk a kötelező győzelmet. Gratulálok az összeszedetten és fegyelmezetten játszó csapatomnak.
Borkovits Zoltán: ― Mélyen tudásunk alatt játszottunk, de ez nem csökkenti a mérkőzés alatt végig jól teljesítő BSE érdemeit.