A Honvéd Zrínyi SE 3:0-ra nyert a Tiszavasvári SE otthonában a női NB II Keleti-csoportjában, az alapszakasz 14. fordulójából elhalasztott meccsen. Az eredetileg két héttel ezelőttre kiírt, találkozó a nagy havazás és a közlekedési nehézségek miatt maradt el.

A mérkőzés során a hazai csapat csak a harmadik játszmában tudta megnehezíteni a minden játékelemben jobban szereplő Zrínyi győzelmét. A fővárosiak rosszabb játszmaarányuk miatt csak a harmadik helyen végeztek csoportjukban.

NB II, nők, Keleti-csoport, alapszakasz, a 14. fordulóból elhalasztott mérkőzés

Tiszavasvári SE ― Honvéd Zrínyi SE 0:3 (―17, ―14, ―20)

Tiszavasvári, 20 néző. Játékvezetők: Ratkóczi, Kerekes
Tiszavasvári: Lévai, Koszta, Varga V., Tóth D., Répánszkiné, Szombati. Csere: Homoki, Benedek, Török Sz., Mezei. Edző: Kolozsi János
Zrínyi: Lakatos D., Szoldán G., Váradi, Kiss V., Nagy Cs., Fábián V. Csere: Ehmann (liberó), Durst H. Edző: Kovács István

Az eredmény alakulása. 1. játszma:
6:4, 11:11, 13:17, 15:20. 2. játszma: 3:5, 10:12, 13:16. 3. játszma: 4:4, 11:10, 15:16, 20:19

(forrás: zrinyivolley.hu)