Résztvevők
•    Albrecht-Miskolci VSC-MISI
•    Békéscsabai RSE
•    BITT KNRC-Kaposvári Egyetem
•    BSE
•    Budai XI SE
•    Palota RSC
•    Szolnoki Főiskola RK-SI
•    Tatabányai Volán SE
•    TEVA-Gödöllői RC
•    TFSE-KRA
•    Újpesti TE
•    Veszprémi Egyetemi SC

A Vasas-Óbuda-Hofeka csak a rájátszásban vesz részt.


1. forduló
Szeptember 10. szombat, 16 óra: Békéscsaba — Veszprém 3:0
Szeptember 10. szombat, 17 óra: BSE — TFSE-KRA 3:0
Szeptember 10. szombat, 17 óra: Gödöllő — Palota 3:0
Szeptember 10. szombat, 17 óra: Miskolc — Szolnok 3:0
Szeptember 10. szombat, 17.30: Újpest — Tatabánya 3:1
Szeptember 11. vasárnap, 16 óra: Kaposvár — Budai XI SE 3:0

2. forduló
Szeptember 17. szombat, 11 óra: Palota — Békéscsaba 0:3
Szeptember 17. szombat, 16 óra: Szolnok — Kaposvár 3:0
Szeptember 17. szombat, 16 óra: Veszprém — Miskolc 2:3
Szeptember 17. szombat, 17 óra: TFSE-KRA — Budai XI SE 3:0
Szeptember 17. szombat, 17 óra: BSE — Újpest 3:1
Szeptember 18. vasárnap, 11 óra: Tatabánya — Gödöllő 0:3

3. forduló
Szeptember 22. csütörtök, 18.30: Újpest — TFSE-KRA 1:3
Szeptember 23. péntek, 17 óra: Miskolc — Palota 3:0
Szeptember 23. péntek, 17 óra: Kaposvár — Veszprém 2:3
Szeptember 23. péntek, 18 óra: Gödöllő — BSE 0:3
Szeptember 23. péntek, 18 óra: Békéscsaba — Tatabánya 3:0
Szeptember 23. péntek, 18 óra: Budai XI SE — Szolnok 1:3

4. forduló
Szeptember 25. vasárnap, 11 óra: Palota — Kaposvár 0:3
Szeptember 25. vasárnap, 11 óra: Tatabánya — Miskolc 2:3
Szeptember 25. vasárnap, 16 óra: Veszprém — Budai XI SE 3:1
Szeptember 25. vasárnap, 17 óra: TFSE-KRA — Szolnok 1:3
Szeptember 25. vasárnap, 17 óra: BSE — Békéscsaba 3:2
Szeptember 25. vasárnap, 17 óra: Újpest — Gödöllő 1:3

5. forduló
Szeptember 29. csütörtök, 17.30: Gödöllő — TFSE-KRA 3:0
Október 2. vasárnap, 11 óra: Kaposvár — Tatabánya 3:0
Október 2. vasárnap, 13 óra: Budai XI SE — Palota 3:1
Október 2. vasárnap, 16 óra: Békéscsaba — Újpest 3:1
Október 2. vasárnap, 16 óra: Szolnok — Veszprém 3:1
Október 2. vasárnap, 17 óra: Miskolc — BSE 2:3

6. forduló
Október 8. szombat, 11 óra: Palota — Szolnok 0:3
Október 8. szombat, 11 óra: Tatabánya — Budai XI SE 0:3
Október 8. szombat, 17 óra: TFSE-KRA — Veszprém 3:1
Október 8. szombat, 17 óra: BSE — Kaposvár 3:0
Október 8. szombat, 17 óra: Gödöllő — Békéscsaba 3:0
November 2. szerda, 17 óra: Újpest — Miskolc 3:0

7. forduló
Október 15. szombat, 16 óra: Veszprém — Palota 3:0
Október 15. szombat, 17 óra: Miskolc — Gödöllő 3:1
Október 16. vasárnap, 11 óra: Kaposvár — Újpest 0:3
Október 16. vasárnap, 13 óra: Budai XI SE — BSE 0:3
Október 16. vasárnap, 16 óra: Békéscsaba — TFSE-KRA 3:0
Október 16. vasárnap, 16 óra: Szolnok — Tatabánya 3:0

8. forduló
Október 18. kedd, 17 óra: Újpest — Budai XI SE 3:1
Október 21. péntek, 17 óra: TFSE-KRA — Palota 3:0
Október 21. péntek, 17 óra: Kaposvár — Gödöllő 0:3
Október 21. péntek, 18 óra: BSE — Szolnok 3:0
Október 21. péntek, 18 óra: Békéscsaba — Miskolc 3:0
Október 21. péntek, 18.30: Tatabánya — Veszprém 1:3

9. forduló
Október 23. vasárnap, 11 óra: Palota — Tatabánya 2:3
Október 23. vasárnap, 13 óra: Budai XI SE — Gödöllő 1:3
Október 23. vasárnap, 16 óra: Kaposvár — Békéscsaba 0:3
Október 23. vasárnap, 16 óra: Szolnok — Újpest 0:3
Október 23. vasárnap, 16 óra: Veszprém — BSE 0:3
Október 23. vasárnap, 17 óra: Miskolc — TFSE-KRA 3:0

10. forduló
November 20. vasárnap: 17 óra: Újpest — Veszprém 2:3
November 20. vasárnap, 16 óra: Békéscsaba — Budai XI SE 3:0
November 20. vasárnap, 17 óra: TFSE-KRA — Tatabánya 3:0
November 20. vasárnap, 17 óra: BSE — Palota 3:0
November 20. vasárnap, 17 óra: Gödöllő — Szolnok 3:0
November 20. vasárnap, 17 óra: Miskolc — Kaposvár 3:1

11. forduló
November 24. csütörtök, 18 óra: Palota — Újpest 1:3
November 25. péntek, 16 óra: Tatabánya — BSE 0:3
November 25. péntek, 17 óra: Kaposvár — TFSE-KRA 3:1
November 25. péntek, 17.30: Veszprém — Gödöllő 0:3
November 25. péntek, 18 óra: Budai XI SE — Miskolc 0:3
November 25. péntek, 18 óra: Szolnok — Békéscsaba 0:3

12. forduló
November 27. vasárnap, 11 óra: Palota — Gödöllő 0:3
November 27. vasárnap, 13 óra: Budai XI SE — Kaposvár 1:3
November 27. vasárnap, 15 óra: Veszprém — Békéscsaba 0:3
November 27. vasárnap, 16 óra: Tatabánya — Újpest 0:3
November 27. vasárnap, 16 óra: Szolnok — Miskolc 1:3
November 27. vasárnap, 17 óra: TFSE-KRA — BSE 0:3

13. forduló
December 3. szombat, 17 óra: Újpest — BSE 2:3
December 3. szombat, 17 óra: Miskolc — Veszprém 3:1
December 3. szombat, 17 óra: Békéscsaba — Palota 3:0
December 4. vasárnap, 13 óra: Budai XI SE — TFSE-KRA 0:3
December 4. vasárnap, 16 óra: Kaposvár — Szolnok 2:3
December 4. vasárnap, 17 óra: Gödöllő — Tatabánya 3:0

14. forduló
December 8. csütörtök, 18 óra: Palota — Miskolc 1:3
December 10. szombat, 16 óra: Veszprém — Kaposvár 2:3
December 10. szombat, 16 óra: Szolnok — Budai XI SE 3:2
December 10. szombat, 17 óra: TFSE-KRA — Újpest 1:3
December 10. szombat, 17 óra: BSE — Gödöllő 3:2
December 11. vasárnap, 15 óra: Tatabánya — Békéscsaba 0:3

15. forduló
December 17. szombat, 16 óra: Szolnok — TFSE-KRA 2:3
December 16. péntek, 18.45: Gödöllő — Újpest 3:2
December 17. szombat, 17 óra: Miskolc — Tatabánya 3:0
December 18. vasárnap, 13 óra: Budai XI SE — Veszprém 3:0
December 18. vasárnap, 16 óra: Kaposvár — Palota 3:0
December 18. vasárnap, 16 óra: Békéscsaba — BSE 3:1

16. forduló
Január 8. vasárnap, 11 óra: Tatabánya — Kaposvár 0:3
Január 8. vasárnap, 11 óra: Palota — Budai XI SE 0:3
Január 8. vasárnap, 15 óra: Veszprém — Szolnok 2:3
Január 8. vasárnap, 17 óra: Újpest — Békéscsaba 3:2
Január 8. vasárnap, 17 óra: TFSE-KRA — Gödöllő 0:3
Január 8. vasárnap, 17 óra: BSE — Miskolc 3:0

17. forduló
Január 13. péntek, 17 óra: Kaposvár — BSE 0:3
Január 13. péntek, 17 óra: Miskolc — Újpest 0:3
Január 13. péntek, 17.30: Veszprém — TFSE-KRA 0:3
Január 13. péntek, 18 óra: Szolnok — Palota 3:0
Január 13. péntek, 18 óra: Budai XI SE — Tatabánya 3:1
Január 13. péntek, 18 óra: Békéscsaba — Gödöllő 1:3

18. forduló

Január 15. vasárnap, 11 óra: Tatabánya — Szolnok 0:3
Január 15. vasárnap, 11 óra: Palota — Veszprém 3:2
Január 15. vasárnap, 17 óra: TFSE-KRA — Békéscsaba 1:3
Január 15. vasárnap, 17 óra: Gödöllő — Miskolc 3:0
Január 15. vasárnap, 17 óra: Újpest — Kaposvár 3:0
Január 15. vasárnap, 17 óra: BSE — Budai XI SE 3:0

19. forduló
Január 21. szombat, 11 óra: Palota — TFSE-KRA 1:3
Január 21. szombat, 16 óra: Veszprém — Tatabánya 3:0
Január 21. szombat, 16 óra: Szolnok — BSE 0:3
Január 21. szombat, 17 óra: Gödöllő — Kaposvár 3:0
Január 21. szombat, 17 óra: Miskolc — Békéscsaba 3:1
Január 21. szombat, 17 óra: Budai XI SE — Újpest 1:3

20. forduló
Január 29. vasárnap, 17 óra: Újpest — Szolnok 3:0
Január 29. vasárnap, 17 óra: TFSE-KRA — Miskolc 2:3
Január 29. vasárnap, 16 óra: Békéscsaba — Kaposvár 3:1
Január 29. vasárnap, 17 óra: Gödöllő — Budai XI SE 3:0
Január 29. vasárnap, 17 óra: BSE — Veszprém 3:0
Január 29. vasárnap, 16 óra: Tatabánya — Palota 0:3

21. forduló

Február 3. péntek, 17 óra: Kaposvár — Miskolc 3:2
Február 3. péntek, 17.30: Veszprém — Újpest 0:3
Február 3. péntek, 18 óra: Palota — BSE 0:3
Február 3. péntek, 18 óra: Szolnok — Gödöllő 0:3
Február 3. péntek, 18 óra: Budai XI SE — Békéscsaba 0:3
Február 3. péntek, 18.30: Tatabánya — TFSE-KRA 0:3

22. forduló
Február 5. vasárnap, 17 óra: TFSE-KRA — Kaposvár 3:0
Február 5. vasárnap, 17 óra: Miskolc — Budai XI SE 3:0
Február 14. kedd, 18 óra: Békéscsaba — Szolnok 3:0
Február 5. vasárnap, 17 óra: Gödöllő — Veszprém 3:0
Február 5. vasárnap, 17 óra: Újpest — Palota 3:0
Február 5. vasárnap, 17 óra: BSE — Tatabánya 3:0

Az alapszakasz végeredménye
1. Budapest SE-FKF Zrt. 59 pont
2. TEVA-Gödöllői RC 57 pont
3. Békéscsabai RSE 53 pont
4. Újpesti TE 47 pont
5. Albrecht-Miskolci VSC-MISI 44 pont
6. TFSE-KRA 33 pont
7. Szolnoki Főiskola RK-SI 31 pont
8. BITT KNRC-Kaposvári Egyetem 27 pont
9. Veszprémi Egyetemi SC 20 pont
10. Budai XI SE 16 pont
11. Palota RSC 6 pont
12.Tatabányai Volán SE 3 pont

A Vasas-Óbuda-Hofeka az alapszakaszban nem szerepelt, a rájátszásban automatikusan az első helyen csatlakozik a mezőnyhöz.

A negyeddöntő párosítása
Vasas-Óbuda-Hofeka ― Szolnoki Főiskola RK-SI
Budapest SE-FKF Zrt. ― TFSE-KRA
TEVA-Gödöllői RC ― Albrecht-Miskolci VSC-MISI
Békéscsabai RSE ― Újpesti TE

NB I, nők, negyeddöntő

1. mérkőzések
Február 22. szerda, 17 óra: Budapest SE-FKF Zrt. ― TFSE-KRA 3:0
Február 22. szerda, 18 óra: TEVA-Gödöllői RC ― Albrecht-Miskolci VSC-MISI 3:0
Február 22. szerda, 18 óra: Békéscsabai RSE ― Újpesti TE 3:1
Február 26. vasárnap, 11 óra: Vasas-Óbuda-Hofeka ― Szolnoki Főiskola RK-SI 3:0

2. mérkőzések
Február 24. péntek, 18 óra: TFSE-KRA ― Budapest SE-FKF Zrt. 1:3
Február 24. péntek, 17 óra: Albrecht-Miskolci VSC-MISI ― TEVA-Gödöllői RC 1:3
Február 24. péntek, 17 óra: Újpesti TE ― Békéscsabai RSE 3:1
Február 28. kedd, 17.30: Szolnoki Főiskola RK-SI ― Vasas-Óbuda-Hofeka 0:3

3. mérkőzések

Február 26. vasárnap, 17 óra: Budapest SE-FKF Zrt. ― TFSE-KRA 3:0. Továbbjutott: BSE
Február 26. vasárnap, 17.30: Békéscsabai RSE ― Újpesti TE 0:3
Február 26. vasárnap, 19 óra: TEVA-Gödöllői RC ― Albrecht-Miskolci VSC-MISI 3:0. Továbbjutott: Gödöllő
Március 6. kedd, 18 óra: Vasas Óbuda Hofeka ― Szolnoki Főiskola RK-SI 3:0. Továbbjutott: Vasas

4. mérkőzések (amennyiben szükségesek)
Február 28. kedd, 17 óra: Újpesti TE ― Békéscsabai RSE 0:3

5. mérkőzések (amennyiben szükségesek)
Március 1. csütörtök, 18 óra: Békéscsabai RSE ― Újpesti TE 3:2. Továbbjutott: Békéscsaba

NB I, nők, elődöntő

1. mérkőzések

Március 17. szombat, 17 óra: Budapest SE―Gödöllő
Március 17. szombat, 18 óra: Vasas―Békéscsaba

2. mérkőzések
Március 19. hétfő, 18 óra: Gödöllő―Budapest SE
Március 19. hétfő, 18 óra: Békéscsaba―Vasas

3. mérkőzések
Március 21. szerda, 17 óra: Budapest SE―Gödöllő
Március 21. szerda, 18 óra: Vasas―Békéscsaba

4. mérkőzések (amennyiben szükségesek)
Március 23. péntek, 18 óra: Gödöllő―Budapest SE
Március 23. péntek, 18 óra: Békéscsaba―Vasas

5. mérkőzések (amennyiben szükséges)
Március 25. vasárnap, 17 óra: Budapest SE―Gödöllő
Március 26. hétfő, 18 óra: Vasas―Békéscsaba

NB I, nők, rájátszás az 5-8. helyért

1. mérkőzések

Március 17. szombat, 17 óra: Újpest―Szolnok
Március 17. szombat, 17 óra: Miskolc―TFSE-KRA

2. mérkőzések
Március 19. hétfő, 19 óra: TFSE-KRA―Miskolc
Március 20. kedd, 18 óra: Szolnok―Újpest

3. mérkőzések
(amennyiben szükségesek)
Március 21. szerda, 17 óra: Újpest―Szolnok
Március 21. szerda, 17 óra: Miskolc―TFSE-KRA   

NB I, nők, rájátszás a 9-13. helyért

1. forduló

Február 26. vasárnap, 12 óra: Budai XI SE ― Palota RSC 3:2
Február 26. vasárnap, 17 óra: Veszprém―Tatabánya 3:1
Szabadnapos: Kaposvár

2. forduló
Március 2. péntek, 17 óra: Kaposvár―Veszprém 3:0
Március 2. péntek, 18 óra: Tatabánya ― Budai XI SE 2:3
Szabadnapos: Palota

3. forduló
Március 31. szombat, 17 óra: Palota―Tatabánya
Április 1. vasárnap, 12 óra: Budai XI SE ― Kaposvár
Szabadnapos: Veszprém

4. forduló
Március 16. péntek, 16 óra: Kaposvár―Palota
Március 21. szerda, 18 óra: Veszprém―Budai XI SE
Szabadnapos: Tatabánya

5. forduló
Március 18. vasárnap, 11 óra: Tatabánya―Kaposvár
Április 12. csütörtök, 18 óra: Palota―Veszprém
Szabadnapos: Budai XI SE

6. forduló
Március 25. vasárnap, 11 óra: Tatabánya―Veszprém
Március 25. vasárnap, 17 óra: Palota―Budai XI SE
Szabadnapos: Kaposvár

7. forduló
Április 14. szombat, 17 óra: Veszprém―Kaposvár
Április 15. vasárnap, 12 óra: Budai XI SE―Tatabánya
Szabadnapos: Palota

8. forduló
Április 22. vasárnap, 11 óra: Tatabánya―Palota RSC
Április 22. vasárnap, 16 óra: Kaposvár―Budai XI SE
Szabadnapos: Veszprém

9. forduló
Április 28. szombat, 17 óra: Palota―Kaposvár
Április 29. vasárnap, 12 óra: Budai XI SE―Veszprém
Szabadnapos: Tatabánya

10. forduló
Április 6. péntek, 17.30: Veszprém―Palota
Május 6. vasárnap, 16 óra: Kaposvár―Tatabánya
Szabadnapos: Budai XI SE

Címkék: bajnokság röplabda nb1

A bejegyzés trackback címe:

http://hunvolley.blog.hu/api/trackback/id/tr333281622

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben.

Nincsenek hozzászólások.