Résztvevők

  • Csepel
  • Dági KSE
  • Debreceni EAC
  • Dunaferr SE
  • Fino-Kaposvár
  • Kalo-Méh-Kecskeméti SE
  • MAFC-BME-Mapei
  • Nyíregyházi FRK
  • Sümegi RE
  • Szolnoki Főiskola RK-SI
  • Vegyész RC-Kazincbarcika


1. forduló
Szeptember 10. szombat, 16 óra: Dunaferr—Nyíregyháza 3:0
Szeptember 10. szombat, 18 óra: Dág—Szolnok 3:0
Szeptember 11. vasárnap, 16 óra: MAFC—Csepel 3:0
Szeptember 11. vasárnap, 17 óra: Kecskemét—Debrecen 3:0
Szeptember 11. vasárnap, 17.30: Kazincbarcika—Sümeg 3:0
Szabadnapos: Kaposvár

2. forduló

Szeptember 17. szombat, 14 óra: Szolnok—MAFC 0:3
Szeptember 17. szombat, 17: óra: Sümeg—Dág 1:3
Szeptember 18. vasárnap, 18 óra: Debrecen—Dunaferr 0:3
Szeptember 20. kedd, 18 óra: Nyíregyháza—Kazincbarcika 1:3
Szeptember 21. szerda, 18 óra: Kaposvár—Kecskemét 3:2
Szabadnapos: Csepel

3. forduló

Szeptember 23. péntek, 17.30: Dunaferr—Kaposvár 0:3
Szeptember 24. szombat, 17.30: Kazincbarcika—Debrecen 3:0
Szeptember 24. szombat, 17 óra: Csepel—Szolnok 1:3
Szeptember 24. szombat, 18 óra: Dág—Nyíregyháza 3:0
Szeptember 25. vasárnap, 16 óra: MAFC—Sümeg 3:1
Szabadnapos: Kecskemét

4. forduló
Szeptember 30. péntek, 18 óra: Kecskemét—Dunaferr 3:1
Október 2. vasárnap, 16 óra: Sümeg—Csepel 2:3
Október 2. vasárnap, 17 óra: Nyíregyháza—MAFC 1:3
Október 2. vasárnap, 18 óra: Debrecen—Dág 0:3
Október 2. vasárnap, 17 óra: Kaposvár—Kazincbarcika 3:0
Szabadnapos: Szolnok

5. forduló
Október 8. szombat, 17 óra: Csepel—Nyíregyháza 3:0
Október 8. szombat, 17.30: Kazincbarcika—Kecskemét 3:2
Október 8. szombat, 18 óra: Dág—Kaposvár 0:3
Október 9. vasárnap, 16 óra: MAFC—Debrecen 3:0
Október 9. vasárnap, 16 óra: Szolnok—Sümeg 3:0
Szabadnapos: Dunaferr

6. forduló
Október 15. szombat, 16.30: Dunaferr—Kazincbarcika 3:2
Október 15. szombat, 18 óra: Dág—Kecskemét 1:3
Október 16. vasárnap, 17 óra: Nyíregyháza—Szolnok 3:0
Október 16. vasárnap, 18 óra: Debrecen—Csepel 1:3
Október 16. vasárnap, 17 óra: Kaposvár—MAFC 3:0
Szabadnapos: Sümeg

7. forduló
Október 22. szombat, 18 óra: Dág—Dunaferr 3:0
Október 22. szombat, 16 óra: MAFC—Kecskemét 0:3
Október 22. szombat, 17 óra: Csepel—Kaposvár 0:3
Október 23. vasárnap, 13 óra: Szolnok—Debrecen 3:0
Október 22. szombat, 17 óra: Sümeg—Nyíregyháza 3:1
Szabadnapos: Kazincbarcika

8. forduló
Október 29. szombat, 18 óra: Debrecen—Sümeg 0:3
Október 29. szombat, 14.30: Kaposvár—Szolnok 3:0
Október 29. szombat, 17 óra: Kecskemét—Csepel 3:0
Október 29. szombat, 16.30: Dunaferr—MAFC 3:2
Október 29. szombat, 17.30: Kazincbarcika—Dág 3:1
Szabadnapos: Nyíregyháza

9. forduló
November 5. szombat, 17 óra: Csepel—Dunaferr 0:3
November 6. vasárnap, 16 óra: MAFC—Kazincbarcika 3:0
November 6. vasárnap, 16 óra: Szolnok—Kecskemét 0:3
November 6. vasárnap, 16: óra: Sümeg—Kaposvár 0:3
November 6. vasárnap, 17 óra: Nyíregyháza—Debrecen 2:3
Szabadnapos: Dág

10. forduló
November 13. vasárnap, 16 óra: Dunaferr—Szolnok 3:0
November 13. vasárnap, 16 óra: Dág—MAFC 3:0
November 13. vasárnap, 17 óra: Kaposvár—Nyíregyháza 3:0
November 13. vasárnap, 17 óra: Sümeg—Kecskemét 0:3
November 13. vasárnap, 17.30: Kazincbarcika—Csepel 3:0
Szabadnapos: Debrecen

11. forduló
November 19. szombat, 16 óra: Dág—Csepel 3:0
November 19. szombat, 17 óra: Sümeg — Dunaferr 0:3
November 20. vasárnap, 17 óra: Kecskemét—Nyíregyháza 3:0
November 20. vasárnap, 18 óra: Debrecen—Kaposvár 0:3
November 23. szerda, 18 óra: Szolnok—Kazincbarcika 0:3
Szabadnapos: MAFC

12. forduló
November 27. vasárnap, 17 óra: Debrecen—Kecskemét 0:3
November 27. vasárnap, 17 óra: Nyíregyháza—Dunaferr 0:3
November 27. vasárnap, 17 óra: Sümeg—Kazincbarcika 0:3
November 27. vasárnap, 17 óra: Szolnok—Dág 2:3
Február 10. péntek, 18 óra: Csepel—MAFC 3:0
Szabadnapos: Kaposvár

13. forduló
December 3. szombat, 16 óra: Dág—Sümeg 3:0
December 3. szombat, 16.30: Dunaferr—Debrecen 3:0
December 4. vasárnap, 16 óra: MAFC—Szolnok 3:1
December 4. vasárnap, 17 óra: Kecskemét—Kaposvár 0:3
December 4. vasárnap, 17.30: Kazincbarcika—Nyíregyháza 3:0
Szabadnapos: Csepel

14. forduló
December 9. péntek, 18 óra: Kaposvár—Dunaferr 3:0
December 10. szombat, 11 óra: Szolnok—Csepel 3:1
December 10. szombat, 17 óra: Sümeg—MAFC 2:3
December 10. szombat, 18 óra: Debrecen—Kazincbarcika 0:3
Szabadnapos: Kecskemét
A Nyíregyháza ebben a fordulóban már nem játszott, mert kizárták, eredményeit törölték.

15. forduló
December 17. szombat, 16 óra: Dág—Debrecen 3:0
December 17. szombat, 16 óra: Dunaferr—Kecskemét 2:3
Január 14. szombat, 17 óra: Csepel—Sümeg 3:0
December 17. szombat, 17.30: Kazincbarcika—Kaposvár 1:3
Szabadnapos: Szolnok

16. forduló
Január 7. szombat, 17 óra: Kecskemét—Kazincbarcika 3:1
Január 7. szombat, 17 óra: Sümeg—Szolnok 3:2
Január 8. vasárnap, 12 óra: Kaposvár—Dág 3:0
Január 8. vasárnap, 18 óra: Debrecen—MAFC 0:3
Szabadnapos: Dunaferr

17. forduló
Január 13. péntek, 17.30: Kazincbarcika—Dunaferr 3:2
Január 13. péntek, 18 óra: Csepel—Debrecen 3:0
Január 13. péntek, 18 óra: MAFC—Kaposvár 0:3
Január 13. péntek, 18 óra: Kecskemét—Dág 3:0
Szabadnapos: Sümeg, Szolnok

18. forduló
Január 15. vasárnap, 16 óra: Dunaferr—Dág 3:2
Január 15. vasárnap, 17 óra: Kecskemét—MAFC 3:1
Január 15. vasárnap, 17 óra: Kaposvár—Csepel 3:0
Január 15. vasárnap, 18 óra: Debrecen—Szolnok 1:3
Szabadnapos: Kazincbarcika, Sümeg

19. forduló
Január 21. szombat, 16 óra: Dág—Kazincbarcika 3:1
Január 21. szombat, 17 óra: Sümeg—Debrecen 3:1
Január 21. szombat, 17 óra: Csepel—Kecskemét 0:3
Január 22. vasárnap, 16 óra: MAFC—Dunaferr 2:3
Január 22. vasárnap, 17 óra: Szolnok—Kaposvár 0:3

20. forduló
Január 27. péntek, 17.30: Dunaferr—Csepel 3:0
Január 27. péntek, 18 óra: Kecskemét—Szolnok 3:0
Január 28. szombat, 17 óra: Kaposvár—Sümeg 3:0
Január 28. szombat, 17.30: Kazincbarcika—MAFC 3:2
Szabadnapos: Dág

21. forduló
Február 4. szombat, 17 óra: Kecskemét—Sümeg 3:0
Február 15. szerda, 18.30: Csepel—Kazincbarcika 0:3
Február 5. vasárnap, 16 óra: MAFC—Dág 1:3
Február 10. péntek, 18 óra: Szolnok—Dunaferr 0:3
Szabadnapos: Debrecen

22. forduló
Február 12. vasárnap, 16 óra: Csepel—Dág 0:3
Február 12. vasárnap, 16 óra: Dunaferr—Sümeg 3:0
Február 12. vasárnap, 17 óra: Kaposvár—Debrecen 3:0
Február 12. vasárnap, 17.30: Kazincbarcika—Szolnok 3:0
Szabadnapos: MAFC

Az alapszakasz végeredménye
1. Kaposvár 18 győzelem / 0 vereség, 53 pont
2. Kecskemét 15/3, 46 pont
3. Dág 12/6, 36 pont
4. Kazincbarcika 12/6, 34 pont (41:25)
5. Dunaferr 12/6, 34 pont (41:26)
6. MAFC 8/10, 26 pont
7. Szolnok 5/13, 17 pont
8. Csepel 5/13, 14 pont
9. Sümeg 3/15, 10 pont
10. Debrecen 0/18, 0 pont
A Nyíregyháza kizárva.

A negyeddöntő párosítása
Kaposvár―Csepel
Kecskemét―Szolnok
Dág―MAFC
Kazincbarcika―Dunaferr
A párharcok az egyik csapat harmadik győzelméig tartanak.

NB I, férfiak, negyeddöntő

1. mérkőzések

Február 23., csütörtök, 18.30: Fino-Kaposvár ― Csepeli RC 3:0
Február 23., csütörtök, 18 óra: Kalo-Méh-Kecskeméti SE ― Szolnoki Főiskola RK-SI 3:0
Február 23., csütörtök, 18 óra: Dági KSE ― MAFC-BME-Mapei 3:1
Február 23., csütörtök, 17.30: Vegyész RC-Kazincbarcika ― Dunaferr SE 3:2

2. mérkőzések
Február 25., szombat, 17 óra: Csepeli RC ― Fino-Kaposvár 0:3
Február 25., szombat, 18 óra: Szolnoki Főiskola RK-SI ― Kalo-Méh-Kecskeméti SE 0:3
Február 25., szombat, 16 óra: MAFC-BME-Mapei ― Dági KSE 1:3
Február 26., vasárnap, 17 óra: Dunaferr SE ― Vegyész RC-Kazincbarcika 3:0

3. mérkőzések
Február 27., hétfő, 18.30: Fino-Kaposvár ― Csepeli RC 3:0. Továbbjutott: Kaposvár
Február 27., hétfő, 18 óra: Kalo-Méh-Kecskeméti SE ― Szolnoki Főiskola RK-SI 3:0. Továbbjutott: Kecskemét
Február 27., hétfő, 18 óra: Dági KSE ― MAFC-BME-Mapei 3:0. Továbbjutott: Dág
Február 27., hétfő, 17.30: Vegyész RC-Kazincbarcika ― Dunaferr SE 3:1

4. mérkőzések (amennyiben szükségesek)
Február 29., szerda, 18 óra: Dunaferr SE ― Vegyész RC-Kazincbarcika 3:0

5. mérkőzések (amennyiben szükségesek)
Március 2., péntek, 17.30: Vegyész RC-Kazincbarcika ― Dunaferr SE 3:2. Továbbjutott: Kazincbarcika

NB I, férfiak, elődöntő

1. mérkőzések

Március 16. péntek, 18 óra: Kecskemét―Dág
Március 16. péntek, 18.30: Kaposvár―Kazincbarcika

2. mérkőzések

Március 17. szombat, 16 óra: Kaposvár―Kazincbarcika
Március 18. vasárnap, 18 óra: Dág―Kecskemét

3. mérkőzések
Március 20. kedd, 18 óra: Kecskemét―Dág
Március 21. szerda, 17.30: Kazincbarcika―Kaposvár

4. mérkőzések (amennyiben szükségesek)
Március 22. csütörtök, 17.30: Kazincbarcika―Kaposvár
Március 22. csütörtök, 18 óra: Dág―Kecskemét

5. mérkőzések (amennyiben szükségesek)
Március 24. szombat, 17 óra: Kaposvár―Kazincbarcika
Március 24. szombat, 18 óra: Kecskemét―Dág

NB I, férfiak, rájátszás az 5-8. helyért

1. mérkőzések

Március 16. péntek, 18 óra: Csepel―Dunaferr
Március 17. szombat, 16 óra: MAFC―Szolnok

2. mérkőzések
Március 18. vasárnap, 17 óra: Szolnok―MAFC
Március 18. vasárnap, 16 óra: Dunaferr―Csepel

3. mérkőzések (amennyiben szükségesek)
Március 20. kedd, 18 óra: Dunaferr―Csepel
Március 21. szerda, 18.30: MAFC―Szolnok

NB I, férfiak, rájátszás a 9. helyért

Március 25. vasárnap, 17 óra: Sümeg―Debrecen
Március 31. szombat, 17 óra: Debrecen―Sümeg

Címkék: bajnokság röplabda nb1

A bejegyzés trackback címe:

http://hunvolley.blog.hu/api/trackback/id/tr613268462

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben.

Nincsenek hozzászólások.