Az éj leple alatt elkészült a férfi és a női Extraliga, valamint NB I középszakaszának programja és időbeosztása, amelyet az alábbiakban közlünk! Természetesen a pontos kezdési időpontokat is közhírré tesszük, amint publikusak lesznek.
KÖZÉPSZAKASZ
FÉRFIAK
Extraliga
Az 1-4. helyért
1. forduló (január 15-16.)
Kaposvár–Dunaferr
Kecskemét–Kazincbarcika
2. forduló (január 22-23.)
Dunaferr–Kazincbarcika
Kaposvár–Kecskemét
3. forduló (február 5-6.)
Kecskemét–Dunaferr
Kazincbarcika–Kaposvár
4. forduló (február 12-13.)
Dunaferr–Kaposvár
Kazincbarcika–Kecskemét
5. forduló (március 4.)
Kazincbarcika–Dunaferr
Kecskemét–Kaposvár
6. forduló (március 6.)
Dunaferr–Kecskemét
Kaposvár–Kazincbarcika
Az 5-9. helyért
1. forduló (január 14. péntek)
Dág–MAFC
Csepel–Veszprém
2. forduló (január 16. vasárnap)
MAFC–Szeged
Veszprém–Csepel
3. forduló (január 21. péntek)
Szeged–Veszprém
Dág–Csepel
4. forduló (január 23. vasárnap)
Csepel–MAFC
Veszprém–Dág
5. forduló (február 4. péntek)
Dág–Szeged
MAFC–Veszprém
6. forduló (február 6. vasárnap)
Szeged–MAFC
Csepel–Dág
7. forduló (február 11. péntek)
Dág–Veszprém
Szeged–Csepel
8. forduló (február 13. vasárnap)
Veszprém–Szeged
MAFC–Dág
9. forduló (március 4. péntek)
MAFC–Csepel
Szeged–Dág
10. forduló (március 6. vasárnap)
Csepel–Szeged
Veszprém–MAFC
Az időpont bejelentés határideje: december 27.
NŐK
Extraliga
Az 1-4. helyért
1. forduló (január 14. péntek)
BSE–Gödöllő
Vasas–NRK-Nyíregyháza
2. forduló (január 16. vasárnap)
Gödöllő–Vasas
NRK-Nyíregyháza–BSE
3. forduló (január 21. péntek)
NRK-Nyíregyháza–Gödöllő
BSE–Vasas
4. forduló (január 23. vasárnap)
Gödöllő–NRK-Nyíregyháza
Vasas–BSE
5. forduló (február 4. péntek)
BSE–NRK-Nyíregyháza
Vasas–Gödöllő
6. forduló (február 6. vasárnap)
Gödöllő–BSE
NRK-Nyíregyháza–Vasas
Az időpont bejelentés határideje: december 22.
Az 5-8. helyért
1. forduló (január 14. péntek)
MÁV Előre–Nyíregyházi Főiskola
Újpest–Békéscsaba
2. forduló (január 16. vasárnap)
Nyíregyházi Főiskola–Újpest
Békéscsaba–MÁV Előre
3. forduló (január 21. péntek)
Békéscsaba–Nyíregyházi Főiskola
MÁV Előre–Újpest
4. forduló (január 23. vasárnap)
Nyíregyházi Főiskola–Békéscsaba
Újpest–MÁV Előre
5. forduló (február 4. péntek)
MÁV Előre–Békéscsaba
Újpest–Nyíregyházi Főiskola
6. forduló (február 6. vasárnap)
Nyíregyházi Főiskola–MÁV Előre
Békéscsaba–Újpest
Az időpont bejelentés határideje: december 22.
FÉRFIAK
NB I
A 10-14. helyért
1. forduló (január 14. péntek)
Kodolányi–Sümeg
Debrecen–Szolnok
2. forduló (január 16. vasárnap)
Sümeg–Nyíregyháza
Szolnok–Debrecen
3. forduló (január 21. péntek)
Nyíregyháza–Szolnok
Kodolányi–Debrecen
4. forduló (január 23. vasárnap)
Debrecen–Sümeg
Szolnok–Kodolányi
5. forduló (február 4. péntek)
Kodolányi–Nyíregyháza
Sümeg–Szolnok
6. forduló (február 6. vasárnap)
Nyíregyháza–Sümeg
Debrecen–Kodolányi
7. forduló (február 11. péntek)
Kodolányi–Szolnok
Nyíregyháza–Debrecen
8. forduló (február 13. vasárnap)
Szolnok–Nyíregyháza
Sümeg–Kodolányi
9. forduló (március 4. péntek)
Sümeg–Debrecen
Nyíregyháza–Kodolányi
10. forduló (március 6. vasárnap)
Debrecen–Nyíregyháza
Szolnok–Sümeg
Az időpont bejelentés határideje: december 27.
NŐK
NB I
Az 1-4. helyért
1. forduló (január 14. péntek)
Miskolc–Szolnok
Kaposvár–Újbuda
2. forduló (január 16. vasárnap)
Szolnok–Kaposvár
Újbuda–Miskolc
3. forduló (január 21. péntek)
Újbuda–Szolnok
Miskolc–Kaposvár
4. forduló (január 23. vasárnap)
Szolnok–Újbuda
Kaposvár–Miskolc
5. forduló (február 4. péntek)
Miskolc–Újbuda
Kaposvár–Szolnok
6. forduló (február 6. vasárnap)
Szolnok–Miskolc
Újbuda–Kaposvár
Az időpont bejelentés határideje: december 22.
Az 5-8. helyért
1. forduló (január 14. péntek)
Veszprém–Kalocsa
Eger–Palota
2. forduló (január 16. vasárnap)
Kalocsa–Eger
Palota–Veszprém
3. forduló (január 21. péntek)
Palota–Kalocsa
Veszprém–Eger
4. forduló (január 23. vasárnap)
Kalocsa–Palota
Eger–Veszprém
5. forduló (február 4. péntek)
Veszprém–Palota
Eger–Kalocsa
6. forduló (február 6. vasárnap)
Kalocsa–Veszprém
Palota–Eger
Az időpont bejelentés határideje: december 22.