Itt a női Extraliga legfrissebb tabellája, kommentár nélkül! Aki megmondja, hogy a harmadik és a negyedik helyen melyik csapatok jutnak a felsőházba, az előtt kalapot emelünk!

Extraliga, nők, alapszakasz, 13. forduló
NRK-Nyíregyháza – Vasas Duna Autó Óbuda 3:2 (22, –17, 23, –23, 13)
Újpesti TE – Nyíregyházi Főiskola SE 3:0 (16, 14, 24)
MÁV Előre SC – TEVA-Gödöllői RC 3:0 (20, 17, 17)
Békéscsabai RSE – BSE-FCSM 1:3 (–18, –26, 22, –20)

8. Nyíregyházi Főiskola 13 pont

A 14. forduló programja (december 19. vasárnap)

gijo 2010.12.18. 01:38:09

Megmondom,hogy a Gödöllö és a NRK jutt az első négybe.
Fehérvár 5.-dik,UTE 6.-dik.
Gödöllönek mindegy mit játszik,mert olyan jó a szett aránya és nem töri összemagát.Lásd a Fehérvár elleni játékát.Azért lett 3-0 a fehérvári rangadó,hogy javitson a szett arányukon és
az UTE-t kigólyozza.(Fairplay)
A BSE mindenképpen nyer szerintük az UTE ellen,ha az UTE nyerne akkor a szett aránnyal jutnának tovább,
Várom a kalap emelést 3-Gödöllö,4-NRK

@gijo: Ha feltételezzük, hogy az Újpest kikap a BSE-től, akkor valóban minden sokkal egyszerűbb. És valóban, a papírforma szerint szinte biztos a BSE-siker hazai pályán, ráadásul nincs is semmi okuk sem leadni, sem eladni a meccset az UTE-nak.

„Azért lett 3-0 a fehérvári rangadó, hogy javítson a szett arányukon és az UTE-t kigolyózza. (Fairplay)” Ezt a megjegyzést nem tudom mire vélni, aki ismeri a viszonyokat, ilyet sosem írna le! A Gödöllő egymilliószor inkább az Újpestet vinné be a négy közé magával, mint félszer a MÁV-ot.

Mi lesz, ha a Gödöllő megveri az NRK-t, közben meg a MÁV győz a Főiskola ellen?? Akkor játszmaaránnyal a Fehérvár lesz a negyedik...

Megmondom én, hogy mi kéne! Újpesti győzelem a Városmajorban! Na az még tovább kavarná a kakit! :-)

Tisztelt Szerkesztő!
Nem akartam senkít megsérteni az irásommal,de eredmény láttán elkeseredésemben nem a legszebb gondolatok jutottak eszemben.Továbbra is tartom a tippemet,annak ellenére,hogy nagyon szurkolók az UTE-nek,hogy nyerjen a BSE ellen.